Wysyłka i płatność

Wysyłka 24h

Dokładamy wszelkich starań aby nasze paczki i przedmioty zostały dostarczone do klienta w jak najszybszy sposób. Nasze paczki są odpowiednio zabezpieczane, aby klient końcowy dostał produkt tak jak z półki. Nasze towary są wysyłane w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Przesyłka już od 15zł

Nasz sklep oferuje wysyłki już od 15zł brutto za zamówienie. Cena zależna od wielkości i wagi przedmiotu.

Płatności

Płatność błyskawiczna PayU

PayU to najpopularniejszy w Polsce system e-płatności. Dzięki niemu zapłata za zakupione przedmioty bądź usługi jest prosta, szybka i co ważne – bezpieczna. Logo płatności PayU Sprzedający może dzięki PayU otrzymać zapłatę w kilka minut – także w weekendy (teoretycznie czas może się wydłużyć do 1 godziny, jednak większość transakcji jest realizowana w ciągu kilku minut). PayU zdecydowanie przyspiesza i ułatwia transakcje – zarówno po stronie kupujących, jak i sprzedających.

Płatność przelewem

Standardowa metoda płatności poprzez przelew bankowy. Od momentu zamówienia do przelania pieniędzy okres oczekiwania jest dłuższy, ponieważ aby towar został wysłany, pieniądze muszą zostać zaksięgowane w sklepie Abnet.

Płatność za pobraniem

Zamówienie realizowane tą metodą płatności odbywa się automatycznie. Płatność za zamówiony towar jest uiszczana podczas przyjazdu kuriera bezpośrednio gotówką lub poprzez terminal płatniczy kartą.